HAKKIMIZDA

Modern hayatın ihtiyaçlarının tamamını karşılamak için çalışan Beren Mimarlık, Mehmet Eroğlu tarafından 2014 yılının Ocak ayında kuruldu.

Restaurant, café, mağaza, alışveriş merkezi, banka, ofis ve hastane gibi geniş hizmet yelpazesi ile tüm Türkiye’ye ulaşmaktadır.

Beren Mimarlık, deneyimli ve enerjik kadrosuyla kalite ve estetikten ödün vermeksizin kullanışlı ve modern tasarımları ile sektörde güvenilir bir yer edindi.

Beren Mimarlık’ın ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve yüksek verimi merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır. Hizmet verdiği her alanda sorumluluklarının bilincinde olan Beren Mimarlık, sektörde öncü ve örnek olarak gösterilmektedir.

Tüm çalışmalarında, insan hayatı ve sağlığını ön planda tutarak çalışanlarının, İSG risklerine karşı maruz kalabilecekleri kazaları en aza indirmeyi hedeflemektedir. İnsan sağlığına verdiği önemin yanı sıra çevre kirliliğini de göz ardı etmeyen Beren Mimarlık, çalışmalarını çevre kirliliğine neden olmayacak şekilde yürütmektedir.

Hakkımızda

İLETİŞİM

Acıbadem Caddesi Zafer Apt.
No: 177/8 Üsküdar / İSTANBUL

NEREDEYİZ?

Wes Martin Womens Jersey